{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt 3 29/27.5 GE

599 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Maak je eerste uitstapje in de modder, of promoveer naar meer uitdagende singletracks. de Tempt is ontworpen om je de hele weg te begeleiden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Meer vertrouwen:

Perfect als eerste mountainbike voor vrouwen, mede dankzij het lichtgewicht, capabele en duurzame ALUXX-frame.

Veelzijdig:

De prestatiegerichte en toch comfortabele geometrie van de Tempt geeft deze fiets de veelzijdigheid voor zowel toertjes over de universiteitscampus als offroad-ritten.

Liv 3F-ontwerpfilosofie:

Damesspecifieke geometrie garandeert dat de rijdster centraal boven de fiets zit voor een optimale efficiëntie, comfort en controle.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Met een wendbaar aluminium frame voorzien van een geometrie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld, plus 27,5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, neemt de Tempt je mee van tamme zandpaden tot zeer uitdagende singletracks. Een soepele geveerde voorvork en krachtige schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. Het frameontwerp is voorzien van ruim voldoende beenvrijheid waardoor je precies krijgt wat je nodig hebt om verder en sneller te gaan.

Specificaties
  • Maten
    27.5": XS, S, M 29": S, M, L
  • Kleuren
    Slate Gray
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour XCM RL 29 or 27.5, 100mm or 80mm, QR, alloy steerer, lockout, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 780x31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport, 7-degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Altus
  • Voorderailleur
    Shimano Alivio
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio
  • Remmen
    Tektro TKD 149, hydraulic
  • Remhendels
    Tektro TKD 149, hydraulic
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11x36
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    ProWheel forged, 22/36
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    [F]Giant Tracker Giant Sport QR, loose ball [R] Giant Tracker Giant Sport QR, loose ball
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Maxxis Rekon 27.5 or 29x2.25, wire bead
  • Gewicht
    29er: 13,7 kg / 27,5: 13,4 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Met een wendbaar aluminium frame voorzien van een geometrie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld, plus 27,5-wielen die snelheid, efficiëntie en controle combineren, neemt de Tempt je mee van tamme zandpaden tot zeer uitdagende singletracks. Een soepele geveerde voorvork en krachtige schijfremmen bieden aanvullend vertrouwen en controle. Het frameontwerp is voorzien van ruim voldoende beenvrijheid waardoor je precies krijgt wat je nodig hebt om verder en sneller te gaan.

Tempt with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS (27.5")
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S (27.5")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S (29")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M (27.5")
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M (29")
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L (29")
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XS (27.5")S (27.5")S (29")M (27.5")M (29")L (29")
AZitbuis Lengte (mm) (inch)32512,836514,437014,640515,942016,545017,7
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54221,357122,557022,459423,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71003,9903,51104,3953,71054,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,5°68,0°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)401,6421,7512421,7512512
GNaloop (mm) (inch)102498,93,994,33,798,93,994,33,794,33,7
HWielbasis (mm) (inch)107242,2110443,5111944,1112844,4113944,8116045,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44017,344017,345517,944017,345517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6451,8552,2451,8552,2552,2
KStack (mm) (inch)55421,857922,859623,558823,160123,761024
LReach (mm) (inch)38315,140515,939915,742516,741816,543517,1
MStand Over Height (mm) (inch)66326,16862770527,870827,97372975729,8
NStuur breedte (mm) (inch)73028,775029,575029,575029,575029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6401,6502502502
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,71706,71756,9
QWielmaat 27.5"27.5"29"27.5"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.