{{ product.ProductAward.Quote }}

TCR Advanced Pro 1

2020

3.399 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Van dagelijkse trainingsritten tot aan je belangrijkste race van het jaar. Deze lichtgewicht, stijve en ultra-efficiënte composite machine biedt pure raceprestaties om jouw podiumambities waar te maken.

Het Advanced-grade composite frame minimaliseert het gewicht zonder dat de beste stijfheid in zijn klasse eronder lijdt. Daarom brengt de TCR Advanced Pro je in een positie om te winnen. De legendarische Compact Road racegeometrie koppelt hoge wendbaarheid aan een agressieve zithouding, terwijl de OverDrive 2 voorkant zorgt voor messcherpe stuurprestaties. De Variant zadelpen versoepelt het rijgedrag waardoor je een afgerond pakket krijgt waarmee je van start naar finish vliegt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lightgewicht efficiëntie:

De composite frameset is enorm licht zonder dat het ten koste gaat van de bracketstijfheid en trapefficiëntie.

Professionele herkomst:

Door de beproefde geometrie, de nauwkeurige stuureigenschappen en stijfheid is dit frame-ontwerp de eerste keuze voor klimmers en klassementsrijders die deelnemen aan de Giro d'Italia, Tour de France en andere belangrijke races over de hele wereld.

Snelheid en comfort:

De Variant composite zadelpen en het Giant WheelSystem met tubeless banden zorgen samen voor een soepel rijgedrag en lage rolweerstand.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Carbon / Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL
  • Stuurpen
    Giant Contact SL
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite
  • Zadel
    Giant Contact SL (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Shimano Ultegra
  • Remhendels
    Shimano Ultegra
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52with Giant Power Pro power meter
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR-1 Composite WheelSystem (F:42mm, R:42mm)
  • Naven
    Giant SLR-1 WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR-1 WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia Course AC 1, tubeless, 700x25, folding
  • Extra's
    RideSense Bluetooth
  • Gewicht
    7.15 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

With its Advanced-grade composite frame, which minimizes weight without sacrificing best-in-class stiffness, the TCR Advanced Pro puts you in position to win. Legendary Compact Road race geometry blends quick, precise handling with aggressive positioning, and the OverDrive 2 front end delivers razor-sharp steering performance. Our tubeless WheelSystem delivers speed and efficiency with a smoother ride and a reduced risk of flats, and the Variant seatpost reduces overall weight and gives it a race-tuned feel. It’s a well-rounded machine that flies from start to finish.

2020 TCR Advanced Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)44517,547018,550019,752520,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1335,21485,81686,61887,42038
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74229,276530,17873180531,782332,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
OverDrive 2
RideSense
Tubeless System
Power Pro

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.