{{ product.ProductAward.Quote }}

Propel Advanced 1

2020

2.299 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Deze bliksemsnelle aerodynamische racefiets minimaliseert de luchtweerstand en geeft je elk mogelijk voordeel in de strijd tegen de luchtweerstand, maar dat gaat niet ten koste van de rijkwaliteit. Het lichtgewicht composite frame is afgestemd op perfecte rijeigenschappen, of je nu sprint, achtervolgt of in de aanval gaat.

Beproefde aerodynamische prestaties, scherp en toch stabiel stuurgedrag en een van de lichtste frames in zijn klasse. De Propel Advanced levert op elk vlak topprestaties en deze nieuwe versie is bovendien voorzien van een verbeterd velgremsysteem voor meer controle. De frameset is ontwikkeld met behulp van de Giant AeroSystem Shaping-technologie waarbij elke framebuis en framehoek is geoptimaliseerd voor minimale luchtweerstand. Het stijve en superlichte Advanced-grade composite frame heeft een nieuwe velgremtechnologie met lineaire remhoeven die in de frameset zijn geïntegreerd. Voor professionele raceprestaties en een ultiem aerodynamisch voordeel geeft de nieuwe Propel Advanced je de perfecte lead-out naar de finishlijn.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van uitvoerige CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Dat zorgt voor de beste aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. Een nieuwe afgekorte, elliptische vleugelvorm biedt de beste aerodynamische totaalprestatie.

Totale controle:

Nieuwe geïntegreerde velgremtechnologie biedt uitmuntende remkracht onder vrijwel alle omstandigheden. Het geïntegreerde Giant WheelSystem verbetert de controle nog verder dankzij een 65 mm hoge achtervelg en een iets lagere 42 mm voorvelg voor extra vertrouwen bij zijwind.

Ongekende efficiëntie:

De frameset heeft een nieuwe geïntegreerde stuur/stuurpen en heeft de beste stijfheid/gewichtsverhouding in zijn klasse. Toegenomen framestijfheid zorgt ervoor dat de rijder met minder inspanning hogere snelheden kan bereiken en vasthouden.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    White / Chameleon Blue
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, hybrid OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite
  • Zadel
    Giant Contact (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Giant SpeedControl
  • Remhendels
    Shimano Ultegra
  • Cassette
    Shimano 105, 11x30
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-A2 wheelset
  • Naven
    Giant P-A2 wheelset
  • Spaken
    Giant P-A2 wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Course AC 1, tubeless, 700x25, folding
  • Gewicht
    8.4 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Proven aero performance, sharp yet stable handling, and one of the lightest frames in its category. Propel Advanced delivers in all areas, and this version also features an updated rim brake system to give it better control. The frameset is engineered with Giant’s AeroSystem Shaping technology, which means that every tube shape and angle is optimized for minimal drag. The Advanced-grade composite frame is both stiff and superlight, and its rim-brake technology is integrated with the frameset with linear-style calipers. For pro-level road performance and the ultimate aero advantage, the Propel Advanced gives you the perfect one-two finish line punch.

2020 Propel Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis Hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
AeroSystem Shaping Technology
RideSense
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.