{{ product.ProductAward.Quote }}

Langma Advanced SL

2020

6.299 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
DEZE ULTRALICHTE RACEFIETS MET INNOVATIEVE AERO-KENMERKEN LEVERT DE SNELHEID EN HET AERODYNAMISCHE VOORDEEL VOOR ELKE RACE, KLIM OF TOERRIT.

De Langma Advanced SL is gebouwd met ons lichtste composite framemateriaal om jouw raceprestaties naar een hoger niveau te tillen. Het ultralichte frame is je bondgenoot op de steilste beklimmingen en de slanke framebuizen geven je een aerodynamisch voordeel. De onderbuis heeft een brede vierkante vorm ter hoogte van het PowerCore bottom bracket. Dat levert een extreem lichte constructie op zonder dat het ten koste gaat van de sterkte of bracketstijfheid van deze snelle racemachine. De Liv 3F-ontwerpfilosofie en de allernieuwste aerodynamische innovaties die zijn toegepast op dit compacte frameontwerp, geven deze wendbare en sterke fiets zowel in bergetappes als agressieve criteriums het beslissende voordeel. De Langma Advanced SL wordt nu aangeboden in een QOM-versie met een 34T-cassette en een compact crankstel zodat je de steile stukken op kunt vliegen en die felbegeerde titel kunt binnenhalen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht:

Met een gewicht van slechts 1155 gram voor het Langma Advanced SL frame plus vork, is elke uitvoering van dit model een geducht wapen in de beklimmingen.

Aero-kenmerken:

De combinatie van innovatieve buisvormen en de Flux stuurpen snijden door de wind zonder dat het ten koste gaat van gewicht of stijfheid.

Specifieke stijfheid:

Liv heeft een stijf en toch comfortabel frame ontworpen met behulp van onderzoeksgegevens over lichaamsverhoudingen, kracht en spieractiviteit plus feedback van onze profrijdsters zodat de fiets bij elke klim, afdaling en demarrage volledig op jou is afgestemd.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Langma is het geheime wapen om de ontsnapping te forceren. Uiterst fraai handgemaakt product voor zowel sterke klimsters en eerzuchtige racers als doorgewinterde rijdsters en gepassioneerde liefhebsters. De Langma is ontworpen voor langdurige inspanningen bergop en snelle sprints zodat je de steilste beklimmingen kunt bedwingen, krachtig over de vlakke stukken kunt koersen, technische afdalingen overwint en het peloton kunt verslaan! Deze fiets is een echte kameraad voor de vastberaden rijdster.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Rainbow Black / Rainbow Silver
  • Frame
    Advanced SL-Grade Composite, integrated seatpost
  • Voorvork
    Advanced SL-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR
  • Stuurpen
    Giant Contact SLR Flux
  • Zadelpen
    integrated
  • Zadel
    Liv Contact SLR (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Force eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Force AXS
  • Remmen
    SRAM Force AXS
  • Remhendels
    SRAM Force AXS
  • Cassette
    SRAM Force AXS, 10x28
  • Ketting
    SRAM Force D1
  • Crankset
    SRAM Force eTap AXS, 35/48, Quarq power meter
  • Bottom Bracket
    SRAM GXP, press fit
  • Velgen
    CADEX 42mm Composite WheelSystem
  • Naven
    CADEX 42mm WheelSystem
  • Spaken
    CADEX 42mm Composite WheelSystem
  • Banden
    CADEX Race 25, 700x25, folding, tubeless
  • Extra's
    RideSense Bluetooth
  • Gewicht
    6.8 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

2020 Langma Advanced SL  with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)63024,867026,47102875029,5
BZitbuis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5072052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11505,91706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)65,62,663,52,560,32,460,32,4
HWielbasis (mm) (inch)97238,397438,398138,699139
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7682,7
KStack (mm) (inch)5082052520,754621,556522,2
LReach (mm) (inch)37114,637814,938415,138815,3
MStand Over Height (mm) (inch)67926,770127,672828,775429,7
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite SL Technology
Compact Road Design
PowerCore
OverDrive 2
RideSense

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.