{{ product.ProductAward.Quote }}

Contend 2

2021

799 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Soepel, snel en gaaf om te rijden. Deze veelzijdige aluminium racefiets koppelt wendbaarheid aan comfort. Daarom kun je het tempo opvoeren, meer kilometers maken en meer plezier hebben onderweg.

De Contend is ontworpen en ontwikkeld voor enthousiaste rijders die hun rijervaring op de weg naar een hoger niveau willen tillen. Deze fiets biedt een razendsnelle acceleratie en een meer endurance-gerichte zitpositie. De innovatieve D-Fuse zadelpen helpt om schokken en trillingen van het wegdek te verminderen en er is voldoende ruimte in frame en vork om bredere banden (tot 32c) te monteren om het rijgedrag nog comfortabeler te maken. Deze echte allrounder is bedoeld voor ambitieuze fietsers en heeft een aluminium frame dat ontwikkeld en gebouwd is in de toonaangevende productiefaciliteiten van Giant.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

Het innovatieve ontwerp van de D-Fuse zadelpen absorbeert schokken en trillingen. Daarnaast kun je met het Giant WheelSystem tubeless banden rijden tot een breedte van 32c voor een soepeler rijgedrag en minder kans op lek rijden.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts produceert een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Claris
  • Voorderailleur
    Shimano Claris
  • Achterderailleur
    Shimano Claris
  • Remmen
    Tektro TK-B177
  • Remhendels
    Shimano Claris
  • Cassette
    CS-HG50-8, 11x34
  • Ketting
    KMC Z72
  • Crankset
    FSA Tempo, 34/50
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant S-R3 wheelset
  • Naven
    Giant S-R3 wheelset
  • Spaken
    Giant S-R3 wheelset
  • Banden
    Giant S-R3 AC, 700x25c (28mm), folding
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,8 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Ontworpen voor beginnende rijders die sneller willen rijden en verder willen gaan, biedt Contend een soepele, efficiënte rijkwaliteit en een snel, wendbaar gevoel op de weg. De innovatieve D-Fuse-zadelpen helpt schokken en trillingen op de weg te verminderen, en er is voldoende ruimte voor frame en vork om bredere banden (tot 32 mm) te gebruiken om de rit nog soepeler te laten verlopen. De aluminium frameset is ontworpen en gebouwd in Giant's toonaangevende fabrieken en is een echte allrounder voor ambitieuze wegrijders.

Contend with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)46518,350019,753521,155521,958523
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1385,41586,217871987,82188,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)61,92,457,12,257,12,257,12,257,12,2
HWielbasis (mm) (inch)98638,899039100239,4101740103140,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)54121,356322,257722,759623,561524,2
LReach (mm) (inch)37514,837814,938415,139315,540115,8
MStand Over Height (mm) (inch)74629,477430,580331,682132,384433,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
D-Fuse Technologie
OverDrive
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.