Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

Attend CS 2 Dames

2021

679 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in uw omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Delivery
Due to the high amount of home-deliveries, it is currently very busy at our delivery services. The delivery of your order and the response or our customer service can take longer than usual. Thank you for your understanding and patience.

Delen
De weg op met een sportieve fiets die allesbehalve de hoofdprijs kost? De Attend CS is de perfecte fiets! Dit model met naafversnelling heeft een lichtgewicht aluminium frame (Aluxx) dat modern is gevormd.

Met een onderhoudsarme, stille naafversnelling en brede antilekbanden zijn fietsers op de Attend CS verzekerd van comfort. Achterop zit een MIK-bagagedrager. Daarmee gaan tassen en vele andere accessoires gemakkelijk mee de fiets op. Met al deze aantrekkelijke eigenschappen is de Attend CS geknipt voor velen, in ieder geval voor scholieren, studenten en forenzen en ouders die er dagelijks mee op stap willen. Een kinderzitje is eenvoudig te monteren.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Allround stadsfiets:

Door de comfortabele zitpositie en voorvorkvering kan je met deze fiets comfortabel door de stad of naar school fietsen. Met de Attend ervaar je het gemak en plezier van stadsfietsen.

Aluminium frame:

Mede door het fraai afgewerkte aluminium frame wordt fietsen wel erg gemakkelijk.

Antilekbanden:

De brede antilekbanden maken de fiets comfortabel en praktisch, want de kans op lekrijden is aanzienlijk kleiner.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Matte Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminium
  • Voorvork
    Vast
  • Stuur
    Giant City Aluminium
  • Stuurpen
    Verstelbaar Aluminium
  • Zadelpen
    Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedalen
    Giant City
  • Shifters
    Shimano Nexus 7 Revo shifter
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    N/A
  • Remmen
    Shimano Rollerbrake C3000
  • Remhendels
    Tektro CL330
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC S1 RB
  • Crankset
    Prowheel 38T
  • Bottom Bracket
    Shimano FP-B902W
  • Velgen
    Giant GX06 700C aluminium
  • Naven
    Front: Shimano dynamo C3000 Rear: Shimano Nexus 7
  • Spaken
    Stainless W/12MM NIPPLE
  • Banden
    CST REACH 37-622 BLK, met antileklaag
  • Verlichting
    Front: Spanninga Galeo, dynamo Rear: Spanninga Vivo XB, Batterij
  • Slot
    AXA Solid XL, ART
  • Drager
    Massload CL646, met MIK deck
  • Spatbord/ Kettingkast
    Kunststof
  • Gewicht
    16,6 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 168 cm5’6”
  • M
      165 cm5’5”  to 178 cm5’10”
  • L
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 195 cm6’5”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,760023,6
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859023,262024,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,52058,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)953,7953,7953,7953,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7112044,1
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,468126,8
LReach (mm) (inch)37314,737914,938415,139415,5
MStand Over Height (mm) (inch)45918,146918,547918,948919,3
NStuur breedte (mm) (inch)60023,660023,660023,660023,6
OStuurpen Lengte (mm) (inch)853,3853,31054,11054,1
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.